14.04.2012

011. Zaskoczenie?Już się przyzwyczaiłam. Mój pies za cholerę nie zrobi tego co chce. Bo on ma swój świat, a jak ktoś mu się wtrąca to strzeli focha.
Więc czemu zaskoczenie?!
Był sobie bodajże czwartkowy wieczór. Błądzę po podwórku i zauważam frisbee .
Chyba z miesiąc mu nie rzucałam. Jakoś nie oczekiwałam dużo od Ruffiego. Lecz, o dziwo, zaczął skakać, wariować, był na maksa podniecony. Wykorzystałam tą okazję, i rzuciłam floatera. I już mi w myśli przeszło takie jedno słowo, nie będę już wspominać jakie. Złapał !  Rozumiecie to?! Złapał !!!Ostatnio ostro wzięłam się za mojego psa. Poranne bieganie, posłuszeństwo. Coś co przez zimę zaniedbałam.
Chociaż czasami ładni chodzi przy nodze... Ale i tak mnie nie słucha wtedy kiedy powinien. Staram się go spuszczać w parku jak nie ma innych psów. To też właśnie jest problem. Inne psy... Nagle zaczął tolerować tylko suczki, i psy ( płeć męska ) tylko które zna.
Inna sprawa, to Agility. Ciężko teraz w Krakowie o kursy. Hiport się wstrzymał, do Hitt Doga napisałam maila, na razie bez odpowiedzi, na stronie zero informacji. Co prawda na forum znalazłam coś, ale cena mnie trochę przeraża. No cóż... Będziemy myśleć.


Tak więc ponowię pytanie. Będzie ktoś na wystawie w Krakowie 16-17 czerwca ?

5 komentarzy:

 1. Jeeeeeej! ;-) Gratulacje! :) Super,ze wracacie do frisbee ;> Ruffi nakręcony, teraz tylko rzuty, treningi i na zawody ;p Co do agi, to może poszukaj gdzieś w okolicy Krakowa albo po prostu zrób swój podwórkowy tor ;) Nie ja nie będę na wystawie, za daleko.. Śliczne zdj. Pozdrawiamy.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ojj, do zawodów to nam daleko ;-)
   Właśnie pan z Hitt Doga mi odpisał na maila i jestem już zdecydowana ;]
   Również pozdrawiam :)

   Usuń
 2. Gratuluję! Fajne zdjęcia! POZDRAWIAM! :D

  OdpowiedzUsuń
 3. No to gratulujemy! i życzymy dalszych sukcesów :)
  co do wystawy możliwe, że się pojawimy, ale nie jest to pewne :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Gratulacje ! :)
  Spodobał mi się wasz blog :D
  Masz ślicznego psiaka

  OdpowiedzUsuń