O Rufusowym .
                                       Rufus... Zwykły biały pies. Może? A może nie?

Rufusowy to pies w typie WHWT. Wygląda jak każdy inny, więc uwagi nie przyciąga, co najwyżej charakterem.
Dla żartu dodam, że był kiedyś Yorkiem Albinosem, Maltańczykiem czy Labradorem miniaturowym ;)

Urodził się 24.10.2010r. w Żywcu, skąd go zabraliśmy. Nie powiem, że było całkiem dobrze, gdyż pies, który miał mieć 10 tyg. miał 7, ale to akurat mało ważne. Miał nieprawidłowe szczepienia, więc musieliśmy je powtarzać, był strasznie zarobaczony, ale z charakteru był idealny. Szkoda tylko, że ja tego na początku nie wykorzystałam. Zawaliłam lekko socjalizacje, bo gdy do nas przyjechał nic nie wiedziałam o psach oprócz podstawowych rzeczy.Z czasem udało mi się go wychować, jest teraz fajnym psem, oprócz tego, że jest agresywny do psów tej samej płci i do beaglów ( atak przez innego psa )

Ćwiczymy Agility, można powiedzieć, że profesjonalnie. Zaczynaliśmy od ogródka, skończyliśmy na próbnych zajęciach w klubie z dobrą oceną jak na domową naukę. Od września zaczynamy w Odlotowych Psach .

Ćwiczymy też frisbee, ale to już kompletnie amatorsko i dla zabawy, to jest sport o którym nie mam pojęcia i robię wszystko po swojemu, więc liczy się tylko dobra zabawa ;)

Naszym ulubionym " sportem " nie licząc piłki nożnej jest Dog Dance. Jak na razie jesteśmy na dobrym etapie i uczymy się chodzenia do tyłu.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz